• Skup samochodów Warszawa
    Skup samochodów Warszawa

    Nasza firma zajmuje się skupem aut używanych na teremie Warszawy jak i pozostałej części kraju. Kupujemy auta osobowe oraz dostawcze za gotówkę, pojazdy pełnosprawne, uszkodzone i powypadkowe. Auta nie starsze niż 15-sto letnie.

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i wybierz przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.

           

Dlaczego warto?

Sprzedając naszej firmie zyskujesz:

  • Dobrą cenę za samochód
  • Nie musisz nic poprawiać przy aucie
  • Bezpieczeństwo sprzedaży
  • Szybki i rzeczowy kontakt

Skup aut Warszawa - kupimy osobowe i dostawcze

Firma zajmuje się handlem pojazdami używanymi, jest obecna na rynku od blisko 20 lat. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie potrzebne aby właściwie wycenić każdy samochód jak również zapewnić naszym klientom fachową obsługę i niezbędną pomoc w zakresie sprzedaży samochodu. Nasi klienci często sprzedają nam auta ponownie co utwierdza nas w przekonaniu że znamy się na tym czym się zajmujemy. Nie skupiamy się tylko na pojazdach które bez problemu można sprzedać, kupujemy różnego rodzaju pojazdy osobowe i busy, przyczepy i campery, łodzie. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie, ale często jeździmy po Polsce i Unii Europejskiej. 

Pojazdy jakie skupujemy:

- osobowe

- dostawcze, busy

- uszkodzone

- powypadkowe

- przyczepy kempingowe, kamper

- inne pojazdy i łodzie, prosimy pytać

Kontakt z naszymi handlowcami jest prosty i przyjemny, odpowiemy chętnie na wszystkie pytania i wszystko dokładnie wyjaśnimy.

Skup odbywa się na prostych, przejrzystych i przyjaznych zasadach.

Zapraszamy - z nami można się dogadać.